| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 425USD-1275USD |
| Teslim süresi: | 5-7 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Model | PB15 Taşınabilir Plaka Pah Kırma Makinesi |
| Tahrik Tipi | Metabo Elektrik Motoru |
| Motor Gücü | 2,4 kW (3,22 Hp) / 10 A |
| Güç Kaynağı | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Duvar Kalınlığı Kapasitesi | ≤ 0,315" (8 mm) |
| Pah Açıları | 20°, 30°, 37,5°, 45°, 60° |
| Radyüs Frezeleme | 2mm, 3mm, 4mm |
| Dönüş Hızı | 6600 rpm |
| Çalışma Ağırlığı | 8,0 kg |
| Nakliye Ağırlığı | 25,5 kg |
| Kasa Boyutları (U×G×Y) | 740 × 410 × 220 mm |