| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 425USD-1275USD |
| Okres dostawy: | 5-7 dni |
| metoda płatności: | T/t |
| Model | PB15 Przenośna maszyna do wiertniania płyt |
| Rodzaj napędu | Silnik elektryczny Metabo |
| Moc silnika | 20,4 kW (3,22 KM) / 10 A |
| Zasilanie | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Pojemność grubości ściany | ≤ 0,315" (8 mm) |
| Węgi bielizny | 20°, 30°, 37,5°, 45°, 60° |
| Wykonanie frezowania promieniowego | 2 mm, 3 mm, 4 mm. |
| Prędkość obrotu | 6600 obrotów na minutę |
| Masa robocza | 80,0 kg |
| Waga wysyłki | 250,5 kg |
| Wymiary skrzynki (L × W × H) | 740 × 410 × 220 mm |