| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 425USD-1275USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 dagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Model | PB15 Draagbare Plaatafschuinmachine |
| Aandrijvingstype | Metabo Elektromotor |
| Motorvermogen | 2,4 kW (3,22 pk) / 10 A |
| Voeding | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Wanddikte Capaciteit | ≤ 0,315" (8 mm) |
| Afschuiningshoeken | 20°, 30°, 37,5°, 45°, 60° |
| Radius Frezen | 2 mm, 3 mm, 4 mm |
| Rotatiesnelheid | 6600 tpm |
| Werkend Gewicht | 8,0 kg |
| Verzendgewicht | 25,5 kg |
| Afmetingen Kist (L×B×H) | 740 × 410 × 220 mm |