| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 425USD-1275USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Σχήμα | PB15 φορητή μηχανή κατεργασίας πλάκας |
| Τύπος οχήματος | Ηλεκτρικός κινητήρας Metabo |
| Δύναμη κινητήρα | 20,4 kW (3,22 Hp) / 10 A |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Δυνατότητα πάχους τοίχου | ≤ 0,315" (8 mm) |
| Γωνίες καμπύλης | 20°, 30°, 37.5°, 45°, 60° |
| Ράδιο άλεσης | 2mm, 3mm, 4mm |
| Ταχύτητα περιστροφής | 6600 στροφές ανά λεπτό |
| Εργασιακό βάρος | 80,0 kg |
| Βάρος αποστολής | 250,5 kg |
| Διάμετρος κιβωτίου (L × W × H) | 740 × 410 × 220 mm |