| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 1000USD-3000USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα | Μηχανή κοπής και κοπής σωλήνων IDPA38 |
|---|---|
| Τύπος οχήματος | Πνευματικός κινητήρας (1,34 Hp / 1,0 Kw) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10,3 m3/min @ 0,6 Mpa |
| Πεδίο κοπής (ID-OD) | 0.551-1.576 ίντσες (14-40 mm) |
| Πεδίο τοποθέτησης ID | 0.551-1.340 ίντσες (14-34 mm) |
| Μοντέλο | ≤ 0,138 ίντσες (3,5 mm) |
| Στροφή τροφοδότησης | 10,0 ίντσες (25,4 mm) |
| Ταχύτητα περιστροφής | 220 στροφές ανά λεπτό |
| Εργασιακό βάρος | 90,0 kg |
| Βάρος αποστολής | 300,0 kg |
| Διάμετρος κιβωτίου (L × W × H) | 680 × 650 × 275 mm |