| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 1000USD-3000USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
Το Μηχάνημα Φρεζαρίσματος και Βαθυκόψιμου Σωλήνων IDPA38 είναι ένα εργαλείο εσωτερικής στήριξης για το φρεζάρισμα και την λοξοτομή των άκρων σωλήνων και των οπών των ελασμάτων εναλλάκτη θερμότητας, σε προετοιμασία για συγκόλληση και τελική ευθυγράμμιση.
Το Μηχάνημα Φρεζαρίσματος Σωλήνων Εναλλάκτη Θερμότητας IDPA38 είναι ένα συμπαγές, πνευματικό εργαλείο εσωτερικής στήριξης, σχεδιασμένο ειδικά για το φρεζάρισμα και την λοξοτομή των άκρων των σωλήνων εναλλάκτη θερμότητας. Σχεδιασμένο για ταχύτητα, ακρίβεια και ανθεκτικότητα, εξασφαλίζει καθαρά, τετράγωνα άκρα σωλήνων για βέλτιστη προετοιμασία συγκόλλησης και στεγανοποίηση. Ιδανικό για εργαστήρια κατασκευών, διυλιστήρια και εργοστάσια παραγωγής ενέργειας, αυτό το εργαλείο βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα κατά την επισκευή ή τη συναρμολόγηση σωλήνων.
| Μοντέλο | Μηχάνημα Βαθυκόψιμου και Φρεζαρίσματος Σωλήνων IDPA38 |
| Τύπος κίνησης | Πνευματικός κινητήρας (1,34 ίπποι / 1,0 kW) |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 1,3 m³/min @ 0,6 Mpa |
| Εύρος κοπής (Εσωτ.-Εξωτ.) | 0,551-1,576 ίντσες (14-40 mm) |
| Εύρος εσωτερικής στήριξης | 0,551-1,340 ίντσες (14-34 mm) |
| Πάχος τοιχώματος | ≤0,138 ίντσες (3,5 mm) |
| Διαδρομή τροφοδοσίας | 1,0 ίντσα (25,4 mm) |
| Ταχύτητα περιστροφής | 220 rpm |
| Βάρος εργασίας | 9,0 Kg |
| Βάρος αποστολής | 30,0 Kg |
| Διαστάσεις κιβωτίου (Μ×Π×Υ) | 680×650×275 mm |
Το IDPA38 υπερέχει σε κάθε εφαρμογή που απαιτεί ακριβή προετοιμασία άκρων σωλήνων πριν από τη συγκόλληση ή την επανασυναρμολόγηση.
Το Μηχάνημα Φρεζαρίσματος Σωλήνων Εναλλάκτη Θερμότητας IDPA38 προσφέρει σταθερά, υψηλής ακρίβειας αποτελέσματα με ελάχιστο χρόνο ρύθμισης. Ελαφρύ αλλά ισχυρό, είναι το ιδανικό εργαλείο για επαγγελματίες που αναζητούν ταχύτητα, αξιοπιστία και ευελιξία σε απαιτητικά περιβάλλοντα.