| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1000USD-3000USD |
| Okres dostawy: | 5-7 DNI |
| metoda płatności: | T/T |
| Model | IDPA38 Rurociąg do obróbki biegów i obróbki twarzy |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Silnik pneumatyczny (1,34 KM / 1,0 Kw) |
| Zasilanie | 10,3 m3/min @ 0,6 Mpa |
| Zakres cięcia (ID-OD) | 0.551-1.576 cali (14-40 mm) |
| Zakres montażu ID | 0.551-1.340 cali (14-34 mm) |
| Grubość ściany | ≤ 0,138 cala (3,5 mm) |
| Prędkość napędu | 10,0 cala (25,4 mm) |
| Prędkość obrotu | 220 obrotów/min |
| Masa robocza | 90,0 kg |
| Waga wysyłki | 300,0 kg |
| Wymiary skrzynki (L × W × H) | 680 × 650 × 275 mm |