| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1000USD-3000USD |
| Teslim süresi: | 5-7 GÜN |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Model | IDPA38 Boru Pah Kırma ve Yüzey İşleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi | Pnömatik motor (1.34 Hp / 1.0 Kw) |
| Güç kaynağı | 1.3 m³/dk @ 0.6 Mpa |
| Kesme aralığı (İç Çap-Dış Çap) | 0.551-1.576 inç (14-40 mm) |
| İç Çap montaj aralığı | 0.551-1.340 inç (14-34 mm) |
| Et kalınlığı | ≤0.138 inç (3.5 mm) |
| İlerleme stroku | 1.0 inç (25.4 mm) |
| Dönüş hızı | 220 rpm |
| Çalışma ağırlığı | 9.0 Kg |
| Nakliye Ağırlığı | 30.0 Kg |
| Kasa boyutları (U×G×Y) | 680×650×275 mm |