| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1000USD-3000USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 DAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Model | IDPA38 Pijp Afschuinings- en Facing Machine |
|---|---|
| Aandrijftype | Pneumatische motor (1,34 pk / 1,0 kW) |
| Voeding | 1,3 m³/min @ 0,6 Mpa |
| Snijbereik (ID-OD) | 0,551-1,576 inch (14-40 mm) |
| ID-montagebereik | 0,551-1,340 inch (14-34 mm) |
| Wanddikte | ≤0,138 inch (3,5 mm) |
| Voedingsslag | 1,0 inch (25,4 mm) |
| Rotatiesnelheid | 220 rpm |
| Werkgewicht | 9,0 Kg |
| Verzendgewicht | 30,0 Kg |
| Afmetingen kist (L×B×H) | 680×650×275 mm |