| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 1000USD-3000USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο | Μηχανή Κωνοποίησης και Φρεζαρίσματος Σωλήνων IDPA38 |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | Πνευματικός κινητήρας (1,34 ίπποι / 1,0 Kw) |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 1,3 m³/min @ 0,6 Mpa |
| Εύρος κοπής (Εσωτ.-Εξωτ.) | 0,551-1,576 ίντσες (14-40 mm) |
| Εύρος εσωτερικής τοποθέτησης | 0,551-1,340 ίντσες (14-34 mm) |
| Πάχος τοιχώματος | ≤0,138 ίντσες (3,5 mm) |
| Διαδρομή τροφοδοσίας | 1,0 ίντσα (25,4 mm) |
| Ταχύτητα περιστροφής | 220 σ.α.λ. |
| Βάρος εργασίας | 9,0 Kg |
| Βάρος αποστολής | 30,0 Kg |
| Διαστάσεις κιβωτίου (Μ×Π×Υ) | 680×650×275 mm |