| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1350USD-5400USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 dagen |
| Betalingswijze: | T/t |
In 2025 werd een toonaangevende fabrikant van drukvaten en smeden in China, langdurig leverancier van Sinopec, CNPC, CNOOC en Shenhua Group, geconfronteerd met terugkerende uitdagingen met kleine flenzen op kleppen, sproeiers,en tanksDeze flenzen zijn vaak blootgesteld aan hoge druk, corrosie en frequente behandeling, wat kan leiden tot krasjes, slijtage en beschadiging van het afdichtingsoppervlak.het maken van bewerkingen ter plaatse de enige praktische oplossing.
Het bedrijf gebruikte al meer dan twee jaar de FI26E-flangenmachine van MT en was onder de indruk van de precisie en duurzaamheid ervan.het heeft geïnvesteerd in de FI14M handmatige flensbewerkingsmachineCompact en lichtgewicht, de FI14M kan snel op kleine flenzen worden geïnstalleerd en handmatig worden bediend met een soepele voedingscontrole.Het levert consequent spiraal gerolde afwerkingen die voldoen aan de internationale pakket afdichting normenDoor gebruik te maken van dit draagbare gereedschap, heeft de klant met succes meerdere kleppen en tankflensjes ter plaatse hersteld zonder apparatuur te ontmantelen.De Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de werkzaamheden van de Commissie in het kader van de uitvoering van het programma..
| Model | FI14M handmatige flenstrijke machine |
|---|---|
| Gezicht op de diameter | 1.07" tot 14" (27,2-355,6 mm) |
| Montagebereik van de ID | 1.07" tot 10.63" (27.2-270 mm) |
| Strijdtype | Handmatig (geen externe stroom vereist) |
| Voersnelheden | Fijne voeding: 0,125 mm/omwenteling (0,005 inch/omwenteling) ASME B16.5 standaardvoeding: 0,5 mm/omwenteling (0,02 inch/omwenteling) |
| Minimale schommeldiameter | met knopgrijp: 22,9" (582 mm) zonder knop: 19,5" (495 mm) |
| Werkgewicht | 90,0 kg |
| Verzendgewicht | 290,0 kg |
| Verzendingsdimensies (L × W × H) | 680 × 510 × 250 mm (draagdoos van kunststof) |
De FI14M Flanke Gezichtsmachine leverde uitstekende resultaten:
De draagbaarheid, nauwkeurigheid en efficiëntie ervan bleken essentieel te zijn voor het handhaven van de veiligheid van de productie, de betrouwbaarheid van de apparatuur en de operationele efficiëntie bij reparaties van kleine flenzen.
| Model | Gezicht op de diameter | Montagebereik van ID/OD | Strijdtype |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07" tot 14" (27,2-355,6 mm) | 1.07" tot 10.63" (27.2-270 mm) | Handleiding |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2 tot 17,7" (50-450 mm) | Pneumatische motoren (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2 tot 17,7" (50-450 mm) | Elektrische servomotor (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pneumatische motoren (1,0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektrische servomotor (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pneumatisch (1.7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektrische servomotor (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektrische servomotor (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektrische servomotor (3,0 kW) |