| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1350USD-5400USD |
| Teslim süresi: | 5-7 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
2025 yılında, Çin'deki önde gelen basınçlı kap ve dövme üreticisi Sinopec, CNPC, CNOOC ve Shenhua Grubu için uzun vadeli tedarikçi, valflerdeki küçük flanslar, nozeller,ve tanklarBu flensler sıklıkla yüksek basınç, korozyona ve sıkça kullanıma maruz kalır, bu da çiziklere, aşınmaya ve mühürleme yüzeyinin hasar görmesine neden olur.Yerel işlemeyi tek pratik çözüm yapmak.
Şirket, MT'nin FI26E Flange Facing Makinesini iki yıldan fazla bir süredir kullanıyordu ve hassasiyeti ve dayanıklılığı ile etkilendi.FI14M Manual Flange Facing Makinesine yatırım yaptı.Kompakt ve hafif olan FI14M, küçük flenslere hızlı bir şekilde monte edilebilir ve pürüzsüz besleme kontrolü ile manuel olarak çalıştırılabilir.Sürekli uluslararası dikiş sıkıştırma standartlarını karşılayan spiral oluklu bitirme sağlar. Bu taşınabilir aracı kullanarak, müşteri, ekipman sökmeden birden fazla valf ve tank flensini sitede başarıyla restore etti. Duraklama süresini azaltarak, mühürleme güvenilirliğini sağladı.ve MT'nin işleme çözümlerine olan güvenini güçlendirmek.
| Model | FI14M El Flanş Çaplama Makinesi |
|---|---|
| Diametre aralığı | 1.07"den 14"ye kadar (27.2-355.6 mm) |
| ID Montaj Arası | 1.07"den 10.63"ye (27.2-270 mm) kadar |
| Sürücü Türü | El ile (dış güç gerekmez) |
| Besleme Hızları | İnce besleme: 0.125 mm/rev (0.005 inç/rev) ASME B16.5 standart besleme: 0,5 mm/rev (0.02 inç/rev) |
| Asgari salınım çapı | Kılavuz kolu ile: 22.9 " (582 mm) Düğme sapı olmadan: 19.5 " (495 mm) |
| Çalışma ağırlığı | 9.0 kg |
| Nakliye ağırlığı | 29.0 kg |
| Nakliye Boyutları (L*W*H) | 680 * 510 * 250 mm (Plastik taşıma çantası) |
FI14M Flange Face Makinesi olağanüstü sonuçlar verdi:
Taşınabilirliği, hassasiyeti ve verimliliği, üretim güvenliğini, ekipman güvenilirliğini ve küçük flens onarımları için operasyonel verimliliğini korumak için çok önemli olduğunu kanıtladı.
| Model | Diametre aralığı | ID/OD Montaj aralığı | Sürücü Türü |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07"den 14"ye kadar (27.2-355.6 mm) | 1.07"den 10.63"ye (27.2-270 mm) kadar | Kılavuz |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2-17.7 inç (50-450 mm) | Pnömatik (1.0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2-17.7 inç (50-450 mm) | Elektrikli servomotor (1.0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pnömatik (1.0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektrikli servomotor (1.0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pnömatik (1.7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektrikli servomotor (1.5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pnömatik (3.0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektrikli servomotor (3.0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pnömatik (3.0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektrikli servomotor (3.0 kW) |