| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1000USD-3000USD |
| Teslim süresi: | 5-7 GÜN |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Model | IDPA38 Boru Beveling ve Yüzleşme Makinesi |
|---|---|
| Sürücü tipi | Pnömatik motor (1.34 HP / 1.0 Kw) |
| Güç kaynağı | 1.3 m3/min @ 0.6 Mpa |
| Kesim aralığı (ID-OD) | 0.551-1.576 inç (14-40 mm) |
| ID montaj aralığı | 0.551-1.340 inç (14-34 mm) |
| Duvar kalınlığı | ≤0,138 inç (3,5 mm) |
| Besleme süresi | 1.0 inç (25.4 mm) |
| Dönüş hızı | 220 rpm |
| Çalışma ağırlığı | 9.0 Kg |
| Nakliye ağırlığı | 30.0 Kg |
| Kutu boyutları (L × W × H) | 680×650×275 mm |