| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1000USD-3000USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 dagen |
| Betalingswijze: | T/t |
De Model IDPA38 Pipe beveling and facing machine is een ID Mount Machine tool voor het facing en chamfering van de uiteinden van buizen en buisplatenboringen ter voorbereiding op het lassen en afwerken.
De IDPA38 warmtewisselaar buis geconfronteerd machine is een compacte, ID-gemonteerde pneumatische hulpmiddel speciaal ontworpen voor het geconfronteerd en gevormd de uiteinden van warmtewisselaar buizen.en duurzaamheid, zorgt het voor schone, vierkante buispunten voor optimale lasvoorbereiding en -verzegeling.dit gereedschap verbetert de efficiëntie tijdens het repareren of monteren van buizen aanzienlijk.
| Model | IDPA38 Pipe Beveling and Facing Machine |
| Type aandrijving | Pneumatische motor (1,34 pk / 1,0 kW) |
| Stroomvoorziening | 10,3 m3/min @ 0,6 Mpa |
| Snijbereik (ID-OD) | 0.551-1.576 inch (14-40 mm) |
| ID-montagebereik | 0.551-1.340 inch (14-34 mm) |
| Wanddikte | ≤ 0,138 inch (3,5 mm) |
| Voedingsloop | 10,0 inch (25,4 mm) |
| Rotatiesnelheid | 220 t/min |
| Werkgewicht | 90,0 kg |
| Verzendgewicht | 300,0 kg |
| Afmetingen van de krat (L × W × H) | 680 × 650 × 275 mm |
De IDPA38 is uitstekend in alle toepassingen die een nauwkeurige voorbereiding van het eind van de buis vereisen voordat deze wordt gelast of opnieuw wordt samengesteld.
De IDPA38 warmtewisselaar-buismachine levert consistente, hoge precisie resultaten met een minimale opzettijd.betrouwbaarheid, en veelzijdigheid in veeleisende omstandigheden.