| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1350USD-5400USD |
| Okres dostawy: | 5-7 DNI |
| metoda płatności: | T/T |
FI14M Manual Flange Facer jest wydajnym, ręcznie sterowanym rozwiązaniem do natychmiastowej konserwacji flans.Specjalnie zaprojektowane do środowisk, w których dostęp do energii elektrycznej lub sprężonego powietrza jest niedostępny lub zabroniony, narzędzie to ułatwia odbudowę uszkodzonych, zardzewiałych lub przeciekających uszczelnień siedzenia.Przyprowadza dokładność warsztatu maszynowego bezpośrednio na stanowisku pracy poprzez płynne, ręcznie obrotowy mechaniczny.
| Model | FI14M Ręczna maszyna do obróbki flans |
|---|---|
| Przedział średnicy zwrócony | 10,07" do 14" (27,2-355,6 mm) |
| Zakres montażu identyfikatora | 10,07" do 10,63" (27,2-270 mm) |
| Rodzaj napędu | Wykonanie ręczne (bez konieczności zasilania zewnętrznego) |
| Prędkość podawania | Wskaźnik węgla: Standardowy zasilacz ASME B16.5: 0,5 mm/obrot (0,02 cala/obrot) |
| Minimalna średnica huśtawki | Z uchwytem przycisku: 22,9" (582 mm) Bez uchwytu przycisku: 19,5" (495 mm) |
| Masa robocza | 90,0 kg |
| Waga wysyłki | 290,0 kg |
| Wymiary wysyłki (L*W*H) | 680 * 510 * 250 mm (plastikowa obudowa przenośna) |
| Model | Przedział średnicy zwrócony | Zakres montażu ID/OD | Rodzaj napędu |
|---|---|---|---|
| FI14M | 10,07" do 14" (27,2-355,6 mm) | 10,07" do 10,63" (27,2-270 mm) | Podręcznik |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2 do 17,7" (50-450 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2 do 17,7" (50-450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pneumatyczny (1,7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |