| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1350USD-5400USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 DAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
De FI14M Handmatige Flankenvormer is een krachtige, handgestuurde oplossing voor onmiddellijk onderhoud van de flanken ter plaatse.Speciaal ontworpen voor omgevingen waar elektriciteit of perslucht onbereikbaar of verboden is, dit gereedschap vergemakkelijkt het herstellen van beschadigde, roestige of lekkende gasketten.Het brengt machine-shop nauwkeurigheid rechtstreeks naar de werkplaats via een gladde, met een handgeschakelde mechanische voeding.
| Model | FI14M handmatige flenstrijke machine |
|---|---|
| Gezicht op de diameter | 1.07" tot 14" (27,2-355,6 mm) |
| Montagebereik van de ID | 1.07" tot 10.63" (27.2-270 mm) |
| Strijdtype | Handmatig (geen externe stroom vereist) |
| Voersnelheden | Fijne voeding: 0,125 mm/omwenteling (0,005 inch/omwenteling) ASME B16.5 standaardvoeding: 0,5 mm/omwenteling (0,02 inch/omwenteling) |
| Minimale schommeldiameter | met knopgrijp: 22,9" (582 mm) zonder knop: 19,5" (495 mm) |
| Werkgewicht | 90,0 kg |
| Verzendgewicht | 290,0 kg |
| Verzendingsdimensies (L*W*H) | 680 * 510 * 250 mm (plastic draagtas) |
| Model | Gezicht op de diameter | Montagebereik van ID/OD | Strijdtype |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07" tot 14" (27,2-355,6 mm) | 1.07" tot 10.63" (27.2-270 mm) | Handleiding |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2 tot 17,7" (50-450 mm) | Pneumatische motoren (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2 tot 17,7" (50-450 mm) | Elektrische servomotor (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pneumatische motoren (1,0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektrische servomotor (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pneumatisch (1.7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektrische servomotor (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektrische servomotor (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektrische servomotor (3,0 kW) |