| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1350USD-5400USD |
| Okres dostawy: | 5-7 DNI |
| metoda płatności: | T/T |
FI14M Manual Flange Facer jest wszechstronnym, ręcznie napędzanym narzędziem obróbczym zaprojektowanym do wysokiej dokładności przywracania powierzchni uszczelnienia w terenie.2 mm ¢ 355.6 mm), zapewnia przejście między małą rurą i średniej wielkości flansami przemysłowymi.
FI14M jest najlepszym rozwiązaniem w warunkach ograniczonego prądu ciśnionego lub zasilania elektrycznego.lub wyciek powierzchni uszczelniających w dowolnym miejscu, od platform morskich głębinowych po odległe stacje rurociągowe pod wysokim ciśnieniem, zapewniając wykończenie o jakości warsztatowej bez ryzyka iskry.
| Model: | FI14M Ręczna maszyna do obróbki flans |
| Przedział średnicy zwrócony | 10,07" do 14" (27,2 ∼355,6 mm) |
| Zakres montażu identyfikatora | 10,07" do 10,63" (27,2 ∼270 mm) |
| Rodzaj napędu | Wykonanie ręczne (bez konieczności zasilania zewnętrznego) |
| Prędkość podawania |
Wskaźnik węgla: Standardowy zasilacz ASME B16.5: 0,5 mm/obrot (0,02 cala/obrot) |
| Minimalna średnica huśtawki |
Z uchwytem przycisku: 22,9" (582 mm) Bez uchwytu przycisku: 19,5" (495 mm) |
| Masa robocza | 90,0 kg |
| Waga wysyłki | 290,0 kg |
| Wymiary wysyłki (L × W × H) | 680 × 510 × 250 mm (plastikowa obudowa przenośna) |
Możliwość stosowania jednego narzędzia dla średnic od 27,2 mm do 355,6 mm, co czyni go kompleksowym rozwiązaniem dla różnych rozkładów rurociągów.
100% ręczna obsługa eliminuje konieczność zezwoleń na pracę na gorąco w strefach zagrożonych wybuchem lub ATEX.
Zsynchronizowany mechaniczny zasilacz wytwarza spójne wykończenie fonograficzne (szpiralowo ząbkowane), kluczowe dla uszczelniania uszczelnień pod wysokim ciśnieniem i zapobiegania wyciekom.
Wykorzystuje wysoką stabilność, samocentrujący się układ węzła, dzięki czemu technicy mogą osiągnąć precyzyjne wyrównanie koncentryczne w ciągu kilku minut, nawet w pozycjach nad głową lub pionowych.
Zapewnij, że nie będziesz musiał ponosić ogromnych kosztów i pracować nad wycinaniem, wymianą i ponownym spawaniem uszkodzonych płaszczyzn.
Precyzyjnie zaprojektowana śrubka ołowiowa i suwak narzędzia zapewniają bezproblemowe obróbki na powierzchniach ze stali nierdzewnej, stali węglowej i stopów.
Zaprojektowany z myślą o prostotę i łatwość obsługi, jego lekkie działanie pozwala na precyzyjne naprawy w ograniczonych przestrzeniach, gdzie większe maszyny nie mogą zmieścić.
Bez silników do spalania lub uszczelnień do wycieku, FI14M oferuje niezrównaną niezawodność i niemal zerowy koszt posiadania w ciągu całego okresu eksploatacji.
| Model | Przedział średnicy zwrócony | Zakres montażu ID/OD | Rodzaj napędu |
|---|---|---|---|
| FI14M | 10,07" do 14" (27,2 ∼355,6 mm) | 10,07" do 10,63" (27,2 ∼270 mm) | Podręcznik |
| FE12P | 0 ′′12" (0 ′′305 mm) | 2 ′′17.7" (50 ′′450 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FE12E | 0 ′′12" (0 ′′305 mm) | 2 ′′17.7" (50 ′′450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI26P | 40,72 ′′ 27,56 ′′ (120 ′′ 700 mm) | 30,78 ′′28,35" (96 ′′720 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FI26E | 40,72 ′′ 27,56 ′′ (120 ′′ 700 mm) | 30,78 ′′28,35" (96 ′′720 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI40P | 6 ′′40" (153 ′′1000 mm) | 50,7 ′′ 35,8 ′′ (145 ′′ 910 mm) | Pneumatyczny (1,7 kW) |
| FI40E | 6 ′′40" (153 ′′1000 mm) | 50,7 ′′ 35,8 ′′ (145 ′′ 910 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,5 kW) |
| FI60P | 120,6 ′′59" (320 ′′1500 mm) | 11.4 ′′ 57" (290 ′′ 1450 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI60E | 120,6 ′′59" (320 ′′1500 mm) | 11.4 ′′ 57" (290 ′′ 1450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |
| FI80P | 260,34 ′′ 80" (670 ′′ 2032 mm) | 31.1?? 74,8" (790?? 1900 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI80E | 260,34 ′′ 80" (670 ′′ 2032 mm) | 31.1?? 74,8" (790?? 1900 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |