| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1350USD-5400USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 DAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
De FI14M Handmatige Flensvlakker is een veelzijdige, handbediende bewerkingstool ontworpen voor zeer nauwkeurige restauratie van pakkingvlakken in het veld. Met een uitgebreid werkbereik van 1,07" tot 14" (27,2 mm – 355,6 mm), overbrugt het de kloof tussen kleine buizen en middelgrote industriële flenzen.
Ontworpen voor "In-Situ" onderhoud, is de FI14M de ultieme oplossing voor omgevingen waar perslucht of elektriciteit beperkt is. Het stelt technici in staat om beschadigde, gepitte of lekkende afdichtingsvlakken overal te repareren – van diepzee offshore platforms tot afgelegen hogedrukpijpleidingstations – en zorgt voor een afwerking van werkplaatskwaliteit met nul vonkerisico.
| Model: | FI14M Handmatige Flensvlakker |
| Vlakdiameterbereik | 1,07" tot 14" (27,2–355,6 mm) |
| ID-montagebereik | 1,07" tot 10,63" (27,2–270 mm) |
| Aandrijftype | Handmatig (geen externe stroom vereist) |
| Voedingssnelheden |
Fijne voeding: 0,125 mm/omw (0,005 inch/omw) ASME B16.5 standaard voeding: 0,5 mm/omw (0,02 inch/omw) |
| Minimale zwaaidiameter |
Met knophendel: 22,9" (582 mm) Zonder knophendel: 19,5" (495 mm) |
| Werkgewicht | 9,0 kg |
| Verzendgewicht | 29,0 kg |
| Verzendafmetingen (L×B×H) | 680 × 510 × 250 mm (Plastic draagkoffer) |
Eén-gereedschap capaciteit voor diameters van 27,2 mm tot 355,6 mm, waardoor het een alles-in-één oplossing is voor diverse leidingplannen.
100% handmatige bediening elimineert de noodzaak van "hot work" vergunningen in explosieve of ATEX-geclassificeerde zones. Geen kabels, geen slangen, alleen precisie mechanische aandrijving.
De gesynchroniseerde mechanische voeding produceert een consistente fonografische (spiraalvormige kartel) afwerking, cruciaal voor hogedruk pakkingafdichting en lekpreventie.
Voorzien van een zeer stabiel zelfcentrerend spilsysteem. Technici kunnen in minuten nauwkeurige concentrische uitlijning bereiken, zelfs in bovenliggende of verticale posities.
Herstel flensvlakken ter plaatse. Vermijd de enorme kosten en arbeid van het uitnemen, vervangen en opnieuw lassen van beschadigde flenzen.
De precisie-ontworpen spindel en gereedschapsslede zorgen voor trillingsvrije bewerking op roestvrij staal, koolstofstaal en legeringsoppervlakken.
Ontworpen voor eenvoud en gebruiksgemak. De lichtgewicht voetafdruk maakt reparaties met hoge nauwkeurigheid mogelijk in krappe ruimtes waar grotere machines niet passen.
Zonder motoren die kunnen doorbranden of afdichtingen die kunnen lekken, biedt de FI14M ongeëvenaarde betrouwbaarheid en een bijna nul eigendomskosten gedurende zijn levensduur.
| Model | Vlakdiameterbereik | ID/OD Montagebereik | Aandrijftype |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1,07" tot 14" (27,2–355,6 mm) | 1,07" tot 10,63" (27,2–270 mm) | Handmatig |
| FE12P | 0–12" (0–305 mm) | 2–17,7" (50–450 mm) | Pneumatisch (1,0 kW) |
| FE12E | 0–12" (0–305 mm) | 2–17,7" (50–450 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) |
| FI26P | 4,72–27,56" (120–700 mm) | 3,78–28,35" (96–720 mm) | Pneumatisch (1,0 kW) |
| FI26E | 4,72–27,56" (120–700 mm) | 3,78–28,35" (96–720 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) |
| FI40P | 6–40" (153–1000 mm) | 5,7–35,8" (145–910 mm) | Pneumatisch (1,7 kW) |
| FI40E | 6–40" (153–1000 mm) | 5,7–35,8" (145–910 mm) | Elektrische Servomotor (1,5 kW) |
| FI60P | 12,6–59" (320–1500 mm) | 11,4–57" (290–1450 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI60E | 12,6–59" (320–1500 mm) | 11,4–57" (290–1450 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) |
| FI80P | 26,34–80" (670–2032 mm) | 31,1–74,8" (790–1900 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI80E | 26,34–80" (670–2032 mm) | 31,1–74,8" (790–1900 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) |