| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1350USD-5400USD |
| Teslim süresi: | 5-7 GÜN |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
FI14M Manuel Flanş Yüzey İşlem Makinesi, sahada yüksek hassasiyetli conta yüzeyi restorasyonu için tasarlanmış çok yönlü, elle çalıştırılan bir işleme aletidir. 1.07" ila 14" (27,2 mm – 355,6 mm) arasında geniş bir çalışma aralığına sahip olup, küçük çaplı borular ile orta boyutlu endüstriyel flanşlar arasındaki boşluğu doldurur.
"Yerinde" bakım için tasarlanan FI14M, basınçlı hava veya elektriğin kısıtlı olduğu ortamlar için nihai çözümdür. Teknisyenlerin hasarlı, çukurlu veya sızdıran sızdırmazlık yüzeylerini herhangi bir yerde – derin deniz açık deniz platformlarından uzak yüksek basınçlı boru hattı istasyonlarına kadar – onarmalarına olanak tanır ve sıfır kıvılcım riskiyle atölye kalitesinde bir yüzey sağlar.
| Model: | FI14M Manuel Flanş Yüzey İşlem Makinesi |
| Yüzey İşlem Çap Aralığı | 1.07" ila 14" (27,2–355,6 mm) |
| İçten Montaj Aralığı | 1.07" ila 10.63" (27,2–270 mm) |
| Tahrik Tipi | Manuel (harici güç gerektirmez) |
| Besleme Hızları |
İnce besleme: 0,125 mm/dev (0,005 inç/dev) ASME B16.5 standart besleme: 0,5 mm/dev (0,02 inç/dev) |
| Minimum Salınım Çapı |
Topuzlu tutamak ile: 22,9" (582 mm) Topuzlu tutamak olmadan: 19,5" (495 mm) |
| Çalışma Ağırlığı | 9,0 kg |
| Nakliye Ağırlığı | 29,0 kg |
| Nakliye Boyutları (U×G×Y) | 680 × 510 × 250 mm (Plastik taşıma çantası) |
27,2 mm ila 355,6 mm çaplar için tek takım yeteneği, çeşitli boru programları için hepsi bir arada bir çözüm sunar.
100% manuel çalışma, patlayıcı veya ATEX sınıflandırmalı bölgelerde sıcak iş izni ihtiyacını ortadan kaldırır. Kablo yok, hortum yok, sadece hassas mekanik tahrik.
Senkronize mekanik besleme, yüksek basınçlı conta sızdırmazlığı ve sızıntı önleme için kritik olan tutarlı bir fonografik (spiral tırtıklı) yüzey üretir.
Yüksek stabiliteye sahip kendi kendini merkezleyen mandal sistemi içerir. Teknisyenler, üstten veya dikey konumlarda bile dakikalar içinde hassas eş merkezli hizalama sağlayabilir.
Flanş yüzeylerini yerinde restore edin. Hasarlı flanşları kesip çıkarma, değiştirme ve yeniden kaynaklamanın devasa maliyetinden ve iş gücünden kaçının.
Hassas tasarlanmış vidalı mil ve takım kızağı, paslanmaz çelik, karbon çelik ve alaşımlı yüzeylerde titreşimsiz işleme sağlar.
Basitlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Hafif ayak izi, daha büyük makinelerin sığamayacağı dar alanlarda yüksek hassasiyetli onarımlara olanak tanır.
Yanacak motorlar veya sızacak contalar olmadan, FI14M rakipsiz güvenilirlik ve ömrü boyunca neredeyse sıfır sahip olma maliyeti sunar.
| Model | Yüzey İşlem Çap Aralığı | İç/Dış Montaj Aralığı | Tahrik Tipi |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07" ila 14" (27,2–355,6 mm) | 1.07" ila 10.63" (27,2–270 mm) | Manuel |
| FE12P | 0–12" (0–305 mm) | 2–17.7" (50–450 mm) | Pnömatik (1,0 kW) |
| FE12E | 0–12" (0–305 mm) | 2–17.7" (50–450 mm) | Elektrik Servo motor (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72–27.56" (120–700 mm) | 3.78–28.35" (96–720 mm) | Pnömatik (1,0 kW) |
| FI26E | 4.72–27.56" (120–700 mm) | 3.78–28.35" (96–720 mm) | Elektrik Servo motor (1,0 kW) |
| FI40P | 6–40" (153–1000 mm) | 5.7–35.8" (145–910 mm) | Pnömatik (1,7 kW) |
| FI40E | 6–40" (153–1000 mm) | 5.7–35.8" (145–910 mm) | Elektrik Servo motor (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6–59" (320–1500 mm) | 11.4–57" (290–1450 mm) | Pnömatik (3,0 kW) |
| FI60E | 12.6–59" (320–1500 mm) | 11.4–57" (290–1450 mm) | Elektrik Servo motor (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34–80" (670–2032 mm) | 31.1–74.8" (790–1900 mm) | Pnömatik (3,0 kW) |
| FI80E | 26.34–80" (670–2032 mm) | 31.1–74.8" (790–1900 mm) | Elektrik Servo motor (3,0 kW) |