| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1350USD-5400USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Model | FI14M Handmatige Flensvlakmachine |
|---|---|
| Vlakbereik Diameter | 1,07" tot 14" (27,2-355,6 mm) |
| Bereik Interne Montage | 1,07" tot 10,63" (27,2-270 mm) |
| Aandrijvingstype | Handmatig (geen externe stroom vereist) |
| Voedingssnelheden | Fijne voeding: 0,125 mm/omw (0,005 inch/omw) ASME B16.5 standaard voeding: 0,5 mm/omw (0,02 inch/omw) |
| Minimale Draaidiameter | Met knophendel: 22,9" (582 mm) Zonder knophendel: 19,5" (495 mm) |
| Werkgewicht | 9,0 kg |
| Verzendgewicht | 29,0 kg |
| Verzendafmetingen (L×B×H) | 680 × 510 × 250 mm (Plastic draagkoffer) |
| Model | Vlakbereik Diameter | Bereik Interne/Externe Montage | Aandrijvingstype |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1,07" tot 14" (27,2-355,6 mm) | 1,07" tot 10,63" (27,2-270 mm) | Handmatig |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Pneumatisch (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) |
| FI26P | 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Pneumatisch (1,0 kW) |
| FI26E | 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Pneumatisch (1,7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Elektrische Servomotor (1,5 kW) |
| FI60P | 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI60E | 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) |
| FI80P | 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Pneumatisch (3,0 kW) |
| FI80E | 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) |