| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1350USD-5400USD |
| Leveringsperiode: | 5-7 dagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Bewerkingsdiameterbereik | FI14M Handmatige Flensvlakbewerkingsmachine |
| ID/OD Montagebereik | 1,07" tot 10,63" (27,2-270 mm) |
| ID-montagebereik | Handmatig |
| FI14M | Handmatig (geen externe stroom vereist) |
| Voedingssnelheden | Fijne voeding: 0,125 mm/omw (0,005 inch/omw) ASME B16.5 standaard voeding: 0,5 mm/omw (0,02 inch/omw) |
| Minimale zwaaidiameter | Met knophendel: 22,9" (582 mm) Zonder knophendel: 19,5" (495 mm) |
| Werkgewicht | 9,0 kg |
| Verzendgewicht | 29,0 kg |
| Verzendafmetingen (L×B×H) | 680 × 510 × 250 mm (kunststof draagkoffer) |
| Bewerkingsdiameterbereik | ID/OD Montagebereik | Aandrijvingstype | FI14M |
|---|---|---|---|
| 1,07" tot 14" (27,2-355,6 mm) | 1,07" tot 10,63" (27,2-270 mm) | Handmatig | FE12P |
| 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) | FI26E |
| 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) | FI40P |
| 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) | FI26E |
| 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Elektrische Servomotor (1,0 kW) | FI40P |
| 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Elektrische Servomotor (1,5 kW) | FI40E |
| 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Elektrische Servomotor (1,5 kW) | FI60P |
| 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) | FI80E |
| 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) | Waarom kiezen voor de Draagbare Handbediende Flensvlakbewerkingsmachine FI14M? |
| 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) | FI80E |
| 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Elektrische Servomotor (3,0 kW) | Waarom kiezen voor de Draagbare Handbediende Flensvlakbewerkingsmachine FI14M? |