| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1350USD-5400USD |
| Teslim süresi: | 5-7 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Model | FI14M Manuel Flanş Yüzey İşleme Makinesi |
|---|---|
| Yüzey İşleme Çap Aralığı | 1.07" ila 14" (27.2-355.6 mm) |
| İç Montaj Aralığı | 1.07" ila 10.63" (27.2-270 mm) |
| Tahrik Tipi | Manuel (harici güç gerektirmez) |
| Besleme Hızları | İnce besleme: 0.125 mm/dev (0.005 inç/dev) ASME B16.5 standart besleme: 0.5 mm/dev (0.02 inç/dev) |
| Minimum Salınım Çapı | Topuzlu tutamak ile: 22.9" (582 mm) Topuzlu tutamak olmadan: 19.5" (495 mm) |
| Çalışma Ağırlığı | 9.0 kg |
| Nakliye Ağırlığı | 29.0 kg |
| Nakliye Boyutları (U x G x Y) | 680 x 510 x 250 mm (Plastik taşıma çantası) |
| Model | Yüzey İşleme Çap Aralığı | İç/Dış Montaj Aralığı | Tahrik Tipi |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07" ila 14" (27.2-355.6 mm) | 1.07" ila 10.63" (27.2-270 mm) | Manuel |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2-17.7" (50-450 mm) | Pnömatik (1.0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2-17.7" (50-450 mm) | Elektrik Servo motor (1.0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pnömatik (1.0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektrik Servo motor (1.0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pnömatik (1.7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektrik Servo motor (1.5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pnömatik (3.0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektrik Servo motor (3.0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pnömatik (3.0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektrik Servo motor (3.0 kW) |