| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1350USD-5400USD |
| Okres dostawy: | 5-7 dni |
| metoda płatności: | T/t |
| Model | FI14M Ręczna maszyna do obróbki flans |
| Przedział średnicy zwrócony | 10,07" do 14" (27,2-355,6 mm) |
| Zakres montażu identyfikatora | 10,07" do 10,63" (27,2-270 mm) |
| Rodzaj napędu | Wykonanie ręczne (bez konieczności zasilania zewnętrznego) |
| Prędkość podawania | Wskaźnik węgla: Standardowy zasilacz ASME B16.5: 0,5 mm/obrot (0,02 cala/obrot) |
| Minimalna średnica huśtawki | Z uchwytem przycisku: 22,9" (582 mm) Bez uchwytu przycisku: 19,5" (495 mm) |
| Masa robocza | 90,0 kg |
| Waga wysyłki | 290,0 kg |
| Wymiary wysyłki (L × W × H) | 680 × 510 × 250 mm (plastikowa obudowa przenośna) |
| Model | Przedział średnicy zwrócony | Zakres montażu ID/OD | Rodzaj napędu |
|---|---|---|---|
| FI14M | 10,07" do 14" (27,2-355,6 mm) | 10,07" do 10,63" (27,2-270 mm) | Podręcznik |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2 do 17,7" (50-450 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2 do 17,7" (50-450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Pneumatyczny (1,0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Pneumatyczny (1,7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Elektryczny silnik serwowy (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Pneumatyczne (3,0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Elektryczny silnik serwowy (3,0 kW) |