| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 1350USD-5400USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Σχήμα | Μηχανή χειροκίνητης διαμόρφωσης φλάντζας FI14M |
| Επικεφαλής διάμετρος | 1.07" έως 14" (27,2-355,6 mm) |
| Πεδίο τοποθέτησης αναγνωριστικού | 10,07" έως 10,63" (27,2-270 mm) |
| Τύπος οχήματος | Εγχειρίδιο (δεν απαιτείται εξωτερική ισχύς) |
| Ταχύτητες τροφοδοσίας | Τεχνική τροφοδοσία: 0,125 mm/rpm (0,005 ίντσες/rpm) Εναλλακτικά μέτρα για την προστασία των τροφίμων |
| Ελάχιστη διάμετρος κλίσης | Με λαβή χειροπέδου: 22,9" (582 mm) Χωρίς λαβή χειροπέδου: 19,5" (495 mm) |
| Εργασιακό βάρος | 90,0 kg |
| Βάρος αποστολής | 290,0 kg |
| Διάμετροι αποστολής (L × W × H) | 680 × 510 × 250 mm (πλαστική θήκη μεταφοράς) |
| Σχήμα | Επικεφαλής διάμετρος | Διάστημα τοποθέτησης ID/OD | Τύπος οχήματος |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1.07" έως 14" (27,2-355,6 mm) | 10,07" έως 10,63" (27,2-270 mm) | Εγχειρίδιο |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | Δύο έως δέκα εκατοστά | Πνευματική (1.0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | Δύο έως δέκα εκατοστά | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβοκινητήρα (1,0 kW) |
| FI26P | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Πνευματική (1.0 kW) |
| FI26E | 4.72-27.56" (120-700 mm) | 3.78-28.35" (96-720 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβοκινητήρα (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40 ίντσες (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Πνευματικό (1.7 kW) |
| FI40E | 6-40 ίντσες (153-1000 mm) | 5.7-35.8" (145-910 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβοκινητήρα (1,5 kW) |
| FI60P | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Πνευματική (3.0 kW) |
| FI60E | 12.6-59" (320-1500 mm) | 11.4-57" (290-1450 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σέρβο (3,0 kW) |
| FI80P | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Πνευματική (3.0 kW) |
| FI80E | 26.34-80" (670-2032 mm) | 31.1-74.8" (790-1900 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σέρβο (3,0 kW) |