| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 1350USD-5400USD |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-7 μέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο | Χειροκίνητο μηχάνημα επιφανειακής επεξεργασίας φλάντζας FI14M |
| Εύρος διαμέτρου επιφανειακής επεξεργασίας | 1,07" έως 14" (27,2-355,6 mm) |
| Εύρος εσωτερικής στήριξης | 1,07" έως 10,63" (27,2-270 mm) |
| Τύπος κίνησης | Χειροκίνητο (δεν απαιτείται εξωτερική τροφοδοσία) |
| Ταχύτητες τροφοδοσίας | Λεπτή τροφοδοσία: 0,125 mm/στροφή (0,005 ίντσες/στροφή) Τροφοδοσία προτύπου ASME B16.5: 0,5 mm/στροφή (0,02 ίντσες/στροφή) |
| Ελάχιστη διάμετρος περιστροφής | Με λαβή κουμπιού: 22,9" (582 mm) Χωρίς λαβή κουμπιού: 19,5" (495 mm) |
| Βάρος εργασίας | 9,0 kg |
| Βάρος αποστολής | 29,0 kg |
| Διαστάσεις αποστολής (Μ×Π×Υ) | 680 × 510 × 250 mm (πλαστική θήκη μεταφοράς) |
| Μοντέλο | Εύρος διαμέτρου επιφανειακής επεξεργασίας | Εύρος εσωτερικής/εξωτερικής στήριξης | Τύπος κίνησης |
|---|---|---|---|
| FI14M | 1,07" έως 14" (27,2-355,6 mm) | 1,07" έως 10,63" (27,2-270 mm) | Χειροκίνητο |
| FE12P | 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Πνευματικό (1,0 kW) |
| FE12E | 0-12" (0-305 mm) | 2-17,7" (50-450 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβο (1,0 kW) |
| FI26P | 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Πνευματικό (1,0 kW) |
| FI26E | 4,72-27,56" (120-700 mm) | 3,78-28,35" (96-720 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβο (1,0 kW) |
| FI40P | 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Πνευματικό (1,7 kW) |
| FI40E | 6-40" (153-1000 mm) | 5,7-35,8" (145-910 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβο (1,5 kW) |
| FI60P | 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Πνευματικό (3,0 kW) |
| FI60E | 12,6-59" (320-1500 mm) | 11,4-57" (290-1450 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβο (3,0 kW) |
| FI80P | 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Πνευματικό (3,0 kW) |
| FI80E | 26,34-80" (670-2032 mm) | 31,1-74,8" (790-1900 mm) | Ηλεκτρικός κινητήρας σερβο (3,0 kW) |